O nas

Agencja Promocji i ReklamyANGELS to ekipa składająca się z ludzi, którzy wiedzą jak pomóc sprzedać się Tobie i temu co oferujesz.

Specjalizujemy się w zarządzaniu i koordynowaniu akcji promocyjnych.

Wieloletnie doświadczenie procentuje dziś w efektywnym wspieraniu sprzedaży i promocji produktów.

Działając z Białegostoku skupiamy się na północno-wschodniej części Polski, ale dzięki rozbudowanym kontaktom możemy zrealizować Twoje działania w całym kraju.

Posiadamy zaplecze magazynowe i zapewniamy obsługę logistyczno-transportową.

Do Twojej dyspozycji są hostessy, promotorzy i merchandiserzy posiadający odpowiednie predyspozycje i doświadczenie, aby móc skutecznie realizować postawione im zadania.

Naszym celem jest uzyskanie zadowolenia Klienta, więc z uwagą wysłuchamy wszystkich Twoich sugestii i podzielimy się wynikającymi z praktyki uwagami, by zmaksymalizować efekty współpracy.

Akcje promocyjne czyli eventy, animacje, degustacje, sampling z wykorzystaniem naszych hostess lub promotorów (charakteryzujących się dobrą aparycją, wysoką kulturą osobistą, zaangażowaniem i brakiem kompleksów) to pewność, że Twój potencjalny klient stanie się klientem rzeczywistym.

Merchandising w naszym wykonaniu oparty na zespole ludzi sumiennych i odpowiedzialnych rozwiąże wszystkie Twoje problemy związane z obsługą sklepów/placówek na których Ci zależy.

Zapraszamy do współpracy!

Oddając się pod opiekę naszych Aniołów możesz mieć pewność, że nad Twoimi sprawami czuwa zgrany zespół ekspertów, który zadba o Twój sukces.