O nas

Kim jesteśmy?

Jesteśmy:

- zespołem pozytywnie zakręconych animatorów i animatorek chcących dzielić swój czas i uśmiech z dziećmi

- ludźmi o przyjaznym usposobieniu, z niecodziennymi pomysłami i ogromną chęcią współpracy z pociechami

- rodzicami i opiekunami, doświadczonymi w codziennych kontaktach/relacjach z naszymi milusińskimi

- osobami z wykształceniem pedagogicznym i psychologicznym, dla których obcowanie z dziećmi jest przyjemną codziennością

- profesjonalistami, którzy zadbają o każdy najdrobniejszy szczegół imprezy dla Twoich podopiecznych

Co robimy?

Nasza oferta organizacji imprez skierowana jest do wszystkich, którzy chcą podarować swoim pociechom przyjemność i zobaczyć na ich twarzach bezcenny uśmiech wywołany beztroską zabawą. Wiemy, że nie ma nic piękniejszego niż zadowolenie dziecka, dlatego sprawiamy, że każda organizowana przez nas uroczystość pozostaje na długo w pamięci najmłodszych. Zachęcamy do korzystania z naszych usług osoby prywatne oraz instytucje. Zapewniamy niezapomniane przeżycia, bezpieczną rozrywkę, która zagwarantuje, że Wasze dzieci będą chciały częściej spotykać się z naszymi Psotkami.

Dlaczego my?

Jako rodzice, opiekunowie, rodzeństwo - wiemy, jak cenny jest czas spędzony wspólnie z najbliższymi. Organizowane przez nas imprezy mają na celu integrację poprzez wspólną zabawę. Przebywanie z dziećmi, to nie tylko nasza praca – to przede wszystkim nasza pasja.

Tworzymy dobrą atmosferę, oraz aktywnie rozwijamy inwencję twórczą milusińskich. Bawiąc się razem z nimi czerpiemy radość i satysfakcję z każdego dziecięcego uśmiechu. Oddając swoje pociechy pod nasza opiekę, macie pewność, że zawsze dbamy o ich bezpieczeństwo oraz zadowolenie. Dostosujemy przebieg imprezy do Państwa indywidualnych oczekiwań.